E-İmza - Pdf İmzalama - Usb bilgileri okuma

E-İmza ile ilgili internette bulduğum kaynaklardan derlemelerimi sizlerle paylaşmaktayım. Ek kodlarla uğraşmadan Argelog.eSign nuget packetini kullanarak direk olarak bağlantınızı tamamlayabilirsiniz. PDF imzalama için sertifika üretimi ve bilgilerin tamamının okutularak ekranda gösterilmesi örnekte mevcuttur. Itextsharp ile pdf imzalama örneği gerçekleştirilmiştir.

https://github.com/mfarkan/E-Imza-iTextSharp-ESYA-Api

NOT: Var olan çalışmayı java ile yazdım. .Net olan versiyonu için pades sorununu çok sonradan çözdüm fakat java kadar etkin bir çözüm değildir. 

 

Yorumlar (6) -

github da çalışmanızı göremedim, kaldırdınız mı?

Mesut ÇAKIR 15.5.2019 19:33:27

Düzeltmeler yapıldı. Kontrolünüz ricası ile.

Mesut ÇAKIR 18.5.2020 14:45:17

Evet kaldırdım. post'u güncelledim içerisinde base aldığım yerin adresini bıraktım sadece. Oradaki sorunları çözdüğüm düzenli bir .net Projem var fakat şuan için github'a uygun hale getiremedim.

mert palabıyık 4.10.2020 17:59:01

merhaba projenin son halini github da paylaşmayı düşünüyor musunuz ?

Batuhan Kara 27.12.2020 18:22:39

Hocam selamlar .net verisyonunda pades çalışması yaptığınızı söylemişsiniz bu proje yi open source yapmayı düşünüyor musunuz ? yada benimle özelden paylaşma ihtimaliniz var mıdır ? çok teşekkürler şimdiden

Doğu Can Tepe 9.5.2022 23:13:18

Mesut bey merhabalar, kendi şirketimiz içerisinde oluşturduğumuz sistemde mühendislerimiz rapor oluşturuyorlar. Sistem içerisinde oluşturulan pdf i de e-imza larıyla imzalatmak istiyoruz. Müsaitliğiniz çerçevesinde bize destek olabilir misiniz? Lütfen olumlu/olumsuz geri dönüşleriniz benim için çok kıymetli..

Teşekkür ederim.

Yorum ekle